Odoo CMS - a big picture

KOSZT WYSYŁKI

W przypadku 100% przedpłaty:
Kurier - 17 zł, czas dostawy średnio w 24h;

POCZTEX - 12 ZŁ, CZAS DOSTAWY ŚREDNIO W 48H;

W przypadku płatności za pobraniem:
Kurier - 22 zł, czas dostawy średnio w 24h;

POCZTEX - 14 ZŁ, CZAS DOSTAWY ŚREDNIO W 48H;

Zamówienia wysyłane są przez firmę kurierską GLS LUB Poczta Polska Spółka Akcyjna.

W zależności od wybranej opcji dostawy koszt wysyłki jest automatycznie dodawany do kwoty zamówienia.

Doręczenia kurierskie realizowane są w dni robocze w godzinach 8:00 - 17:00. Jeśli w tym czasie odbiór przesyłki nie jest możliwy, to najlepszym rozwiązaniem jest podanie adresu przesyłki do miejsca pracy Klienta (koniecznie z nazwą firmy). Kurierzy mają wyznaczoną trasę i nie mają możliwości doręczenia paczki wyłącznie we wskazanym przedziale godzin lub o konkretnej godzinie.

O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera, który doręczy przesyłkę i numer nadania, poinformujemy w mailu wysyłanym w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

1. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00. Wszystkie zamówienia staramy się zrealizować jak najszybciej.

2. Całkowity czas oczekiwania na zamówienie to: czas przygotowania zamówienia do wysyłki + przewidywany czas dostawy.

3. Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to 7 DNI ROBOCZYCH OD MOMENTU PRZESŁANIA UŻYTKOWNIKOWI PRZEZ SPRZEDAWCĘ INFORMACJI O PRZYJĘCIU ZAMÓWIENIA. 14 DNI ROBOCZYCH DLA TOWARÓW INDIVIDUAL OD MOMENTU PRZESŁANIA UŻYTKOWNIKOWI PRZEZ SPRZEDAWCĘ INFORMACJI O PRZYJĘCIU ZAMÓWIENIA, PO UPRZEDNIEJ AKCEPTACJI PRZEZ UŻYTKOWNIKA PROJEKTU. Miranda Spółka z o.o. zobowiązana jest niezwłocznie poinformować Kupującego o przyczynie przedłużenia terminu realizacji zamówienia oraz określić orientacyjnie nowy termin realizacji zamówienia. Kupujący jest uprawniony do niezaakceptowania nowego terminu realizacji zamówienia. W takim przypadku żadna ze stron nie będzie ponosić wobec siebie jakichkolwiek roszczeń z tytułu braku realizacji zamówienia.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Zapłata za zamówienie następuje w momencie odbioru dostawy towaru przez kuriera. Ze względu na bezpieczeństwo, w wypadku dostawy do miejsca zamieszkania, maksymalna kwota za złożone zamówienie nie może przekroczyć 5000 zł .

PRZELEW

Zamówienie zostanie przygotowane w momencie wpływu środków na nasze konto.